ALTA.PL

ALTA.PL


Jesteśmy jedną z najdłużej działających w Polsce firm oferujących produkty i usługi związane z szeroko pojętą psychologią pracy.
 
ALTA sp. z o.o. jest jedną z pierwszych firm działających w Polsce oferujących komputerowo wspomagane metody i narzędzia dla psychologów oraz specjalistów personalnych.

Jesteśmy eksperckim zespołem multidyscyplinarnym, który w swojej działalności łączy rzetelną wiedzę psychologiczną, współczesne osiągnięcia kognitywistyki oraz nowoczesne technologie.

Nasz zespół badań i rozwoju realizuje projekty badawczo-rozwojowe związane z adaptacją, normalizacją oraz tworzeniem nowych narzędzi diagnostycznych. Obszarem naszych zainteresowań są też narzędzia wspomagające rehabilitację w zakresie procesów poznawczych.

Dbając o najwyższą jakość tworzonych narzędzi współpracujemy z szerokim gronem partnerów krajowych i zagranicznych: Uczelniami Wyższymi, Instytutami Badawczymi, pracowniami psychologicznymi itp.

W swojej pracy szczególnie dbamy o zachowanie najwyższych standardów i zawodową etykę. Prowadzimy działalność edukacyjno-szkoleniową promując profesjonalne standardy "diagnozy opartej na dowodach".

 

(kliknij)
 
 

Kontakt

Masz do nas pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 32 249 50 40

Newsletter

Informacje o nowościach i promocjach! Nie przegap ich! Zapisz sie do naszego newslettera juz dziś!

Zostaw swój telefon

Zostaw nam swój numer telefonu, a my wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oddzwonimy do Ciebie!