TEST2DRIVE

TEST2DRIVE

 Nowoczesny, komputerowo wspomagany system testów psychologicznych, efektywnie wspomagający pracę psychologa transportu i psychologa pracy. 

 

 
System został w całości zaprojektowany i opracowany przez firmę ALTA. Współpraca doświadczonych specjalistów z zakresu psychologii transportu i IT zaowocowała stworzeniem unikalnego narzędzia wykorzystującego technologię dotykową i online.

TEST2DRIVE to pierwszy system, który umożliwia zbadanie wszystkich kluczowych, wymaganych prawnie cech i obszarów, przy jednoczesnym spełnieniu wszystkich kryteriów dobroci testów (testy są obiektywne, wystandaryzowane, rzetelne, trafne i znormalizowane). 
  
Sprawność psychomotoryczna
Sprawność intelektualna
i procesy poznawcze
Osobowość


Wykorzystanie monitora dotykowego umożliwia zastąpienie rozbudowanej, tradycyjnej aparatury i testów papier-ołówek systemem komputerowym, przy zachowaniu niezbędnego poziomu obiektywności i standaryzacji pomiaru. Całość badania kompletną baterią testów odbywa się na jednym stanowisku.

Wyniki testów (surowe i znormalizowane) w postaci czytelnych raportów i protokołów są dostępne tuż po wykonanym badaniu. Normalizacja testów została opracowana na próbie normalizacyjnej N=3200 kierowców, a dzięki zastosowaniu technologii on-line jest stale aktualizowana
i rozbudowywana.

Proces analizy i interpretacji wyników wspomaga "Podręcznik użytkownika", zawierający solidne merytoryczne podstawy psychologicznych badań kierowców a także szczegółowe dane o procedurach i parametrach psychometrycznych testów.
 

Wyniki zapisywane są na centralnym serwerze w rygorze zgodnej z prawem ochrony danych osobowych. Uszkodzenie lub utrata komputera/dysku wykorzystywanego do prowadzenia badań nie powoduje utraty wyników badań i rejestru osób badanych.

TEST2DRIVE gwarantuje Użytkownikowi pełne bezpieczeństwo przechowywana i przetwarzania wprowadzonych danych. Dostęp do systemu odbywa 
się poprzez mechanizm logowania uniemożliwiający wgląd do systemu osobom niepowołanym.

System spełnia wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 8 lipca 2014 roku i jest narzędziem rekomendowanym przez „Metodykę przeprowadzania badań psychologicznych w zakresie psychologii transportu” opracowaną
przez Instytut Transportu Samochodowego.
 
 

Kontakt

Masz do nas pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 32 249 50 40

Newsletter

Informacje o nowościach i promocjach! Nie przegap ich! Zapisz sie do naszego newslettera juz dziś!

Zostaw swój telefon

Zostaw nam swój numer telefonu, a my wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom oddzwonimy do Ciebie!